منو
ثبت رایگان آگهی
www.safarbam.com www.safarbam.com

پارک آبشار شاهرود

مجموعه تفریحی آبشار با وسعتی حدود 50000 مترمربع بزرگترین پارک شهرستان شاهرود است که تقریبا در تمام ایام آخر هفته تعداد بسیار زیادی از مردم شاهرود برای گذراندن ساعاتی خوش در کنار خانواده، پیاده روی و برپایی پیک نیک به این پارک می‌روند. این پارک دارای یک آبشار مصونوعی زیبا و سه حوضچه نسبتا بزرگ و فضای تقریبا جنگلی به همراه درختان متنوع و زیبا، است. از جمله امکانات دیگر این پارک می‌توان به آلاچیق و محل احداث چادر مسافرتی، منقل جهت ایجاد آتش، سرویس بهداشتی مناسب، امکانات ورزشی، جاده سلامت، امکان کوه نوردی به دلیل قرار گرفتن در مجاورت کوه و پارکینگ مناسب اشاره کرد. همچنین کیوسک نیروی انتظامی نیز در این پارک برای ایجاد امنیت و آرامش بیشتر مسقر می‌باشد.

کمی آن طرف تر، محلی قرار دارد که به بام شاهرود معروف است و شما می‌توانید با خودروی خود به آنجا بروید و نمایی زیبا از شهر شاهرود را مشاهده کنید. در این مجموعه رستوران، کافیشاپ و محل‌های اقامتی نیز وجود دارد.

در پارک آبشار چه می‌بینیم؟

آبشار مصنوعی به همراه صدای دلنشین آب، درختان زیبا به همراه صدای زیبای پرندگان مختلف، نمای زیبا از شهر شاهرود از جمله جاذبه‌های است که در بازدید از این پارک خواهید دید.

کی بریم بهتره؟

مجموعه تفریحی آبشار واقع در شهرستان شاهرود محلی مناسب برای گردشگرانی است که قصد دارند شب را در چادرهای مسافرتی بگذرانند. بهترین زمان بازدید بهار و تابستان تا اواسط پاییز است. معمولا از اوایل آذر تا اواسط اسفند آب و هوای منطقه رو به سردی می‌رود و خصوصا داری شب‌های سردتری است و امکان اقامت شبانه مشکل خواهد بود. اگر از شاهرود گذر می‌کنید و قصد دارید چند ساعاتی را در مکانی مناسب استراحت کنید و یا به صرف غذا مشغول شوید ما این پارک را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

از کجا بریم بهتره؟

با وارد شدن به شهر شاهرود شما فاصله زیادی با مجموعه تفریحی آبشار ندارید. کافی‌ست تابلوها را دنبال کنید و از طریق خیابان شهید صدوقی خود را به این پارک برسانید.

تصویر 360 درجه، صفحه نمایش را لمس کنید و به اطراف حرکت دهید و یا در حالت لرزش گوشی هوشمند خود را به اطراف حرکت دهید.

اجاره ویلا در سمنان